Our range of products include 7ft precast boundary wall, 6ft precast boundary wall, 5ft precast boundary wall and 8ft precast boundary wall.
₹ 86 / sq ft Get Latest Price
| Material | Precast |
| Built Type | Panel Build |
| Size | 7 Feet |
| Thickness | 50 mm |
| Color | Grey |
| Brand | Silicon Precast |
| Usage/Application | For Boundary |
Minimum order quantity: 1000 sq ft
Features:
₹ 81 / Square Feet Get Latest Price
| Material | Precast |
| Size | 6 feet |
| Usage/Application | For Boundary |
| Brand | Silicon Precast |
| Thickness | 50 mm |
| Color | Grey |
| Built Type | Panel Build |
Minimum order quantity: 1000 Square Feet
₹ 77 / sq ft Get Latest Price
| Material | Precast |
| Size | 5 Feet |
| Usage/Application | For Boundary |
| Brand | Silicon Precast |
| Thickness | 50 mm |
| Color | Grey |
Minimum order quantity: 1000 sq ft
₹ 77 / sq ft Get Latest Price
| Wall Height | 8 ft |
| Material | Precast |
| Panel Thickness | 50mm |
| Built Type | Panel Build |
| Color | Grey |
| Application | Industrial |
| Usage/Application | For Boundary |
| Brand | Silicon Precast |
Minimum order quantity: 1000 sq ft
Hiren Patel (CEO)
Silicon Precast
S No 17/A/2, Mumbai Nashik Highway, Vilholi, Rajur Bahula
Nashik - 422010, Maharashtra, India